תגיות באינסטגרם – הכל על השיטה לחשיפה גדולה יותר

אינסטגרם הינה אפליקציה חינמית בה משתמשים רבים מעוניינים לשתף את חייהם הפרטיים, את המוצר הכישרון או העסק שלהם ולקדם את עצמם יותר ויותר.

בנוסף האינסטגרם הפך ממש כמו רשת הפייסבוק לאלמנט ממכר בו רבים מאיתנו רוצים להרגיש פופולאריים ואהובים.

הדרך להרגיש ככה, ממש כמו בפייסבוק היא לקבל לייקים באינסטגרם דרך תיוג באינסטגרם. ובכל זאת ישנם אנשים שאינם מקבלים מספיק לייקים.

לכן, ישנם מספר אלמנטים שצרכים להתקיים על מנת שתוכלו לקבל את הלייקים שיהפכו אתכם לפופולאריים יותר באינסטגרם. אז כיצד משיגים עוקבים, לייקים ותיוגים לאינסטגרם?

כל הטיפים בהמשך.

 

התחילו נכון

 

כאשר אתם פותחים חשבון אינסטגרם, חשוב שתיאור הפרופיל שלכם יהיה נכון ומדויק. להבדיל מהפייסבוק, באינסטגרם אין יותר מידי מקום לתיאור, אלא רק תמונות באינסטגרם, ולכן חשוב כי תמצאו תיאור טוב, ממש כמו סלוגן מעולה שימשוך אנשים ועוקבים באינסטגרם.

 

היו מעניינים

 

היו חביבים בתמונות שלכם, פרסמו תמונות מרשימות ומשוקעות עם תוכן באינסטגרם וניהול תוכן באינסטגרם מקצועי ככל שניתן. היו מצחיקים, מרגשים ורומנטיים. בנוסף אל תראו נואשות, היצמדו למספר המילים והיו ענייניים.
צרו תמונת פרופיל מעניינת

מלבד התמונות שאתם מעלים גם תמונת פרופיל באינסטגרם עליה להיות מעניינת. לייקים באינסטגרם ותיוגים, מקבלים גם לפי תמונת הפרופיל, ולכן חשוב שהתמונה תהיה צבעונית ומרתקת.

 

קניית לייקים לאינסטגרם

 

חברות רבות כיום מציעות קניית לייקים לאינסטגרם, ממש כמו לייקים לפייסבוק. את הלייקים ניתן לרכוש דרך מערכת חכמה לקבלת לייקים ועוקבים לאינסטגרם מישראל. הלייקים לאינסטגרם, מעולים ומעלים את הפופולאריות שלכם, בעיקר שאתם משווקים עסק ומוצר – מה שהופך אתכם נחשקים גם לעידן פרסומות באינסטגרם המשמש ומגיע.

 

אנגלית או עברית?

 

משתמשים רבים באינסטגרם מתלבטים לגבי כתיבת התיאור בתמונות, האם לכתוב אותו באנגלית או בעברית. ואכן קל יותר לרבינו להתבטא בעברית, אך כתיבה של תיאור קצר באנגלית תהפוך אתכם לפופולאריים יותר באינסטגרם.

 

השתמשו בהאש-טאג (#) כדי להגדיל לייקים באינסטגרם

 

תיוגים באינסטגרם כמו : Selfie, #sun, #tbt#   יסייעו לכם להפוך לפופולאריים יותר באינסטגרם וזאת משום שמשתמשי האינסטגרם נכנסים לראות את הנושא המתויג. היו עדכניים והשתמשו בתגיות פופולאריות.

 

בקשו מחברים לתייג אתכם בתמונות

 

תיוג מחברים באינסטגרם הוא התיוג האותנטי והטוב ביותר עבורכם. כך, ממש כמו בפייסבוק תוכלו להיחשף ליותר ויותר אנשים שיתחילו לעקוב אחריכם.

 

ולסיום – עשו לייקים לאחרים!

 

קארמה טובה עובדת גם באינסטגרם. לייקים באינסטגרם, שתעשו למשמשים אחרים, יובילו ליותר עוקבים, ליותר לייקים ויהפכו אתכם ליותר פופולאריים. ולכן אם אתם כבר מכורים לאינסטגרם חשוב להיות בו גם פעילים. לחצו לייק לאחרים ותראו איך האהבה חוזרת אליכם בחזרה.