הודעת מערכת: עוקבים באינסטגרם במחירים זולים במיוחד עד התאריך ה16/2/2018 WhatApp 0522222932

( הסתר / הצג )

קניית עוקבים באינסטגרם ברמה הגבוהה ביותר במחיר מוזל

לקבלת העוקבים לפרופיל שלכם באינסטגרם חשוב שחשבון האינסטגרם שלכם יהיה ציבורי אחרת לא תוכלו לקבל עוקבים. אספקת העוקבים היא בין24 שעות ל72 שעות.

2
חבילות
300 עוקבים

ב-19

בחר חבילה
500 עוקבים

ב-25

בחר חבילה
1000 עוקבים

ב-59

בחר חבילה
2000 עוקבים

ב-109

בחר חבילה
5000 עוקבים

ב-209

בחר חבילה
10000 עוקבים

ב-399

בחר חבילה
15000 עוקבים

ב-509

בחר חבילה
20000 עוקבים

ב-729

בחר חבילה
40000 עוקבים

ב-1299

בחר חבילה

3
חפש
בדוק
כמות לייקים נוכחית בפוסט:
4
פרופיל:
עוקבים:
5
אמצעי תשלום


בצע הזמנה

 קניית עוקבים באינסטגרם באיכות גבוה מאוד

עוקבים לאינסטגרם מחו”ל הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו בעיקר בימים בהם אפליקציות ורשתות חברתיות נמצאות במרכז ההתנהלות היומיומית שלנו. עוקבים באינסטגרם הם אלה שבאופן גורף ומוחלט הופכים את החשבון שלנו לאפקטיבי ופופולארי יותר. באמצעות עוקבים באינסטגרם ניתן לקדם חשבון פרטי ועסקי וליהנות משיווק עצמי טוב יותר. אבל למה צריך עוקבים לאינסטגרם מחו”ל, למי זה מתאים? וכיצד מבצעים העלאת עוקבים באינסטגרם ממשתמשים מחו”ל. הכל בהמשך.

לפני הכל – מדוע אנו צריכים העלאת עוקבים באינסטגרם ממשתמשים מחו”ל?

כיום, כלל בעלי החשבונות בארץ ובעולם רוצים שחשבון האינסטגרם שלהם יהיו חשוף ופופולארי יותר ולכן הם מתחזקים את החשבון שלהם ומשקיעים בו זמן רב.  קניית עוקבים מחו”ל מסייעת גם לחשבון שלכם להיחשף אל מול הקהל הישראלי וגם אל מול בעלי חשבונות אינסטגרם מכל רחבי העולם.

באמצעות העלאת עוקבים לאינסטגרם, תוכלו ליהנות מיותר פופולאריות, לקדם את המוצרים שלכם ואת עצמכם, ולגרום ל’באאז’ סביב התמונות והסרטונים שנמצאים באינסטגרם שלכם.

בנוסף, קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים מחו”ל תבליט את הפופולאריות שלכם בעייני משתמשים אחרים, ובכלל תגרום למשתמשים להבין כי החשבון שלכם נצפה ופופולארי בכל העולם – מה שמושך משתמשים נוספים לעקוב אחד החשבון שלכם.

עוד חשוה להבין שבאמצעות קניית עוקבים באינסטגרם מחו”ל התמונות שיהפכו לנצפות יותר בעקבות העוקבים לחשבון יעלו עם הזמן לדפים הראשיים של אינסטגרם – מה שיהפוך את החשבון שלכם לנצפה הרבה יותר.

אז איך מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם מחו”ל?

קניית עוקבים באינסטגרם מתבצעת דרך האתר של supergoper שבו ניתן לבחור מספר עוקבים בהתאמה אישית. במערכת הפשוטה לתפעול ניתן לבחור את כמות העוקבים הרצויה  והמתאימה לכם, תוך שליטה על המחיר וקבלה מהירה של עוקבים באינסטגרם מחו”ל.

כדי לקנות עוקבים, מזמינים את מספר העוקבים הרצוי, והמערכת של supergoper תספק את העוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם בזמן קצר וללא המתנה (כמו ההמתנה המעיקה שמתרחשת כאשר לא רוכשים עוקבים באינסטגרם).

כיצד ניתן להעלות עוקבים באינסטגרם מחו”ל ללא קניית עוקבים?

על מנת לגייס עוקבים לבד וללא צורך במערכת לקניית עוקבים באינסטגרם, חשוב לדעת לנהל את האינסטגרם שלכם בצורה טובה ושיווקית. עם זאת חשוב לדעת שניתן לשלב גם בין קניית עוקבים לאינסטגרם ובין שיווק האינסטגרם בצורה עצמאית.

כיום מלבד אנשים עסקים, אמנים ואישי ציבור, ישנם מילוני אנשים שמשתמשים באינסטגרם לצרכים חברתיים. ולכן בין אם האינסטגרם שלכם משווק מוצר, עסק רעיון או סתם את עצמכם חשוב לדעת לתפעל את החשבון בצורה טובה.

כדי לבצע העלאת עוקבים לאינסטגרם מחו”ל יש לבצע מספר פעולות:

 

התחילו עם פתיחת חשבון מושך – תהליך פתיחת החשבון היא אחת החלקים הקריטיים בפעילות, בעיקר שרוצים עוקבים מחו”ל. פתחו חשבון עם השם שלכם באנגלית, והוסיפו תיאור מושך ומעניין לחשבון. ספרו בתיאור מי אתם, מה אתם אוהבים וציינו את הדברים החשובים. חשבו טוב מה אתם רוצים לכתוב וזאת משום ששורת התיאור האינסטגרם אינה ארוכה במיוחד. אם אינכם דוברי אנגלית ברמת שפת אם, חשוב להקפיד כי התיאור שאתם רושמים יהיה נכון. השתמשו בגוגל טרנסלייט לצורך בדיקה כי מה שרשמתם נכון ויעביר את המסר בצורה טובה.

הפכו את החשבון שלכם לאטרקטיבי לכל העולם – מכיוון שאתם מעוניינים למשוך עוקבים מכל העולם, חשוב שתדברו בשפה גלובאלית. על מנת להתחיל יש לפרסם תמונות פרופיל מעניינת ומושכת באינסטגרם, חשוב להעלות תמונות מקוריות שיעוררו עניין בחשבון שלכם, וודאו כי התמונה מספרת סיפור מעניין. השתמשו בפילטרים שאינסטגרם מספקת כדי להפוך את התמונה שלכם למיוחדת יותר. אם אתם כבר מפורסמים, חשוב שהתמונה תהיה תמונה שלכם.

היו פעילים באינסטגרם בכל העולם – צרו חברויות דרך האינסטגרם. עקבו אחר אנשים מכל העולם, לחצו לייקים על תמונות הגיבו על תמונות ופרגנו לאחרים. נסו להרחיב את הפעילות שלכם כמה שניתן.

השתמש בתגיות באנגלית – על מנת לחשוף את האינסטגרם בכל העולם חשוב להוסיף תגיות ‘האשטאג’ לחשבון כדי לקבל יותר חשיפה. בדקו אילו תגיות פופולאריות בעולם. לדוגמא: אם אתם מצטלמים עם חברים במועדון, תוכלו להוסיף תגיות פופולאריות כמו  fun#music#love  ועוד, וזאת על מנת לחשוף את החשבון שלכם ליותר אנשים. את התיאורים והתגיות באינסטגרם, חשוב לכתוב באנגלית וזאת על מנת לקבל יותר חשיפה.

היו עקביים – גם אם לא הצלחתם לקבל מספיק עוקבים לחשבון חשוב להיות עקביים. פרסמו בכל יום תמונה מעניינת ונסו להעביר באמצעותם מסרים. המתינו בסבלנות – זה עובד.

רכשו עוקבים לאינסטגרם מחו”ל – בניסוי שנעשה על ידי ‘הצינור’, נקנו עוקבים לאינסטגרם מחו”ל, ותוך מספר דקות הפכה תמונה שאינה מעניינת לאחת התמונות הפופולאריות ביותר ברשת. אם תשלבו תמונה מעניינת עם קניית עוקבים – גם השמיים לא יהיו הגבול בכל הנוגע לעוקבים שיתווספו לכם.

לסיכום, חשוב לדעת כי על מנת להפוך למבוקשים צריך לעבוד, והרבה. העלאת עוקבים נעשית דרך קניית עוקבים לאינסטגרם מחו”ל, הוספת תגיות, פרסום תמונות חזקות בכל יום, הוספת תיאורים מעניינים באנגלית, פרגון ומעקב אחר חשבונות אחרים והרבה מוטיבציה.