העוקבים שאנו מספקים הם ברמה גבוהה מאמריקה/דרום אמריקה בנוסף אחריות ל30 יום להשלמה במידה וירד! העוקבים שלנו נחשבים לאיכותי ביותר בשוק 052-2222932 בWhatsApp

קניית לייקים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק

על מנת לקבל את הלייקים לפוסט: כגון סטטוס, תמונה, אלבום או קישור, הפוסט חייב להיות ציבורי. כמו כן עליכם לאפשר מינויים/עוקבים בחשבון הפייסבוק שלכם. איך פותחים את הפייסבוק לעוקבים: נכנסים לGeneral Account Settings – הגדרות חשבון לבחור בלשונית בצד ב Follwers – עוקבים השורה הראשונה יש לכם אפשרות בחירה בשדה Who Can Follow Me לשנות ל Everybody זהו! לאחר שדאגנו שהפוסט/תמונה ציבורי והעוקבים פתוח בחשבון כעת ניתן לרכוש לייקים ולקבל באופן אוטומטי תוך מספר שניות. מדי פעם ישנו עיכוב של מספר דקות בקבלת הלייקים מחול, קצת סבלנות, והלייקים יגיעו.

2
אפשרויות
מדינה:
תעריף:
כמות
מחיר:
רשום את התגובות:

3
חפש
בדוק
כמות לייקים נוכחית בפוסט:
4
פרופיל:
עוקבים:
5
אמצעי תשלום


בצע הזמנה

קניית לייקים אוטומטיים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק  – מדוע זה טוב?

קנייית לייקים לפייסבוק הפכה בשנים האחרונות לחלק מנצח בתהליך השיווק באינטרנט. כיום כמעט  לכל אדם פרטי או בעל עסק יש עמוד בפייסבוק עמו הוא מקדם את העסק שלו, או את עצמו כאשר חלק בלתי נפרד מהקידום הוא קניית לייקים אוטומטיים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק. אז כיצד מקדמים בצורה טובה את הסטטוסים והתמונות בפייסבוק? מה הם לייקים אוטומטים לפייסבוק?  ולמה לקנות לייקים לסטטוסים או לתמונות בפייסבוק? כל התשובות במדריך הבא.

לפני הכל חשוב לדעת – למה לקנות לייקים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק?

אנשים רבים שרוצים לקדם את עמוד הפייסבוק שלהם אינם מבינים מדוע כדאי לקנות לייקים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק. זה הרי נכון שלייקים לתמונות ושסטטוסים ניתן לקבל בצורה טבעית מהחברים בפייסבוק, אבל כאשר נכנסים לקידום בפייסבוק בצורה רצינית מוטב להשתמש בדרך הקלה והמהירה לקבלת לייקים בפייסבוק. בנוסף, חשוב לדעת כי צבירת לייקים באמצעות קניית לייקים, מסייעת לקבל לייקים ללא מאמץ, ובצורה מהירה – מה שחוסך זמן, משאבים ותקציב רב בהוצאות על פרסום ושיווק.

אבל כיצד לייקים בפייסבוק מקדמים את העסק שלנו?

למי שעדיין לא התוודע לדרך הקידום שבה הפייסבוק עובד, חשוב לדעת כי לייקים בפייסבוק הם אלה שמייצרים את התהודה סביב העמוד שלכם וחושפים אתכם, את המוצר או את העסק שלכם לקהל הרחב. הסיבה לקידום באמצעות לייקים בפייסבוק נעוצה בכך שבזמן שהלייקים שלכם מצטברים בתמונה או בסטטוסים  – יותר ויותר אנשים נחשפים אל המידע שלכם . הלייקים מציגים את המסר מול הקהל הרחב שהופך להיות (בחלקו לפחות) לקהל פוטנציאלי. הלייקים ממש כמו המלצה , ידיעה חדשותית או שמועה  – עוברת כ’אש בשדה קוצים’ שהופכת את המוצר והעסק שלכם לפופולארי יותר.

אז כיצד מקדמים בצורה טובה את הפייסבוק?

פייסבוק כפי שרבינו יודעים, מושתת כולו על תמונות, פוסטים וסטטוסים, כאשר הדרך לקדם את האלמנטים הללו היא חשיפה מידית אל מול הקהל הרחב. החשיפה נעשית דרך מספר אלמנטים שכל אדם או בעל עסק חייב לבצע:

  • פרסום תמונות מעניינות בפייסבוק – חשוב לפרסם תמונות מעניינות בפייסבוק. אל תציפו את הפייסבוק בתמונות משעממות או תמונות שחוזרות על עצמן. חישבו על תמונות מקוריות, מרגשות, מצחיקות ומעניינות. בצורה זאת תוכלו לגייס יותר לייקים לתמונות בפייסבוק באופן טבעי.
  • פרסמו פוסטים מעניינים – פוסטים הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הפייסבוק וכיום גם האמנים והקומיקאים, מפרסמים פוסטים מעניינים ומצחיקים על מנת לקבל לייקים לפוסטים בפייסבוק ועוקבים לדף. גם דפי פייסבוק פופולאריים צוברים לייקים באמצעות העלאת פוסטים מחאתיים, מצחיקים מרגשים ועוד לפייסבוק. בצורה זאת הם הופכים עצמכם למבוקשים ופופולאריים יותר. לכן כדאי שגם אתם תנקטו בשיטה זאת על מנת לצבור אהדה בקרב הגולשים.
  • תייגו חברים בתמונות שלכם – תיוג חברים בתמונות מסייע תמיד להעלאת הלייקים לתמונה בפייסבוק. העיקרון עובד בצורה זאת: ברגע שאתם מתייגים חברים, כלל החברים של החבר נחשפים לתמונה. בצורה זאת ניתן להגדיל את הצפייה בתמונה או בסטטוס שלכם.
  • קניית לייקים לתמונות וסטטוסים בפייסבוק – עוד שיטה לקידום מהיר ויעיל היא רכישת לייקים לתמונות וסטטוסים. כיום על מנת להעלות את התהודה בפייסבוק שלכם, ולחשוף יותר מוצרים אל הקהל שלכם, כל מה שיש לעשות הוא לרכוש כמות לייקים נכבדה לתמונות שלכם. את הרכישה מבצעים בצורה קלה עם המערכת הידידיותית של supergoper המאפשרת קניית לייקים אוטוממטיים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק.

מהי קניית לייקים אוטומטיים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק?

קניית לייקים אוטומטים לפייסבוק מאפשרת שמירה על רצף טוב יותר בהשגת הלייק. את הלייקים רוכשים דרך מערכת קלה לתפעול ומקבלים בצורה אוטומטית לפי התאמה אישית לזמן, לכמות ולסוג הלייקים שתרצו. דרך קניית לייקים אוטומטית ניתן לקנות בזמן שתרצו  את הלייקים, לבחור את כמות הלייקים הרצויה, להחליט אם תרצו משתמשים מהארץ או מחו”ל ולבצע התאמה של הלייקים למוצר ולחשבון שאתם מעוניינים לקדם תוך שליטה בסכום הקנייה. בצורה זאת ניתן למקד את השיווק בפייסבוק ולהגיע לתוצאות טובות יותר.

למה לקנות לייקים אוטומטיים לסטטוסים או תמונות בפייסבוק?

התשובה פשוטה: כדי לקדם את עצמכם או את המוצר שלכם. לייקים אוטומטים מאפשרים לכם לבחור את האלמנט שאתם רוצים לקדם (מוצר, אירוע, מכירה, אמן, עמוד פייסבוק ועוד) ולקבל את כמות הלייקים שתרצו לפי הקצב שלכם. הקנייה האוטומטית שומרת על אמינות הקידום, ומאפשרת קידום לאורך זמן שיעיל יותר בשיווק הדף.

מי משתמש בקידום מסוג זה?

כיום ישנם מגוון אנשים המקדמים את הפייסבוק  שלהם באמצעות קניית לייקים. בין האנשים ניתן למצוא אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אמנים, פוליטיקאים, דוגמנים ודוגמניות, זמרים, יוצרים, אנשי מקצוע ועוד. קידום באמצעות קניית לייקים הפך למבוקש יותר מאי פעם וזאת בעיקר בשל החלק הבלתי נפרד של רשת פייסבוק מהתרבות האנושית ותרבות הצריכה כיום.

דירוג המוצר

product_216 ☆☆☆☆☆ 0
5 1

הוסף דירוג וחוות דעת

שם
אי-מייל
כותרת ביקורת
דירוג
ביקורת