אינסטגרם כיום היא אחת האפליקציות היותר פופולאריות. מיליונים של אנשים ברחבי העולם מחוברים אליה, ואנשים רבים מתעדים בכל יום את חייהם באינסטגרם ומספרים סיפור דרך האפליקציה.

 

האפליקציה המביאה עימה לייקים מאנשים, הופכת את הלייקים באינסטגרם למצרך מבוקש, ולכן יותר ויותר אנשים כיום מעוניינים בלייקים לאינסטגרם מסיבות שונות.
אז מדוע אנחנו כלכל צריכים לייקים באינסטגרם? הסיבות שונות ומגוונות. אז איך משיגים לייקים באינסטגרם, ומדוע יש צורך עז כל כך בלייקים? התשובות בהמשך.לייקים באינסטגרם – מדוע יש לנו צורך בהם?

 

סיבות חברתיות
אנשים רבים מרגישים כי הם רוצים להיות פופולאריים, זהו צורך מולד. רשתות חברתיות או לא, מדובר בצורך שטבוע בנו מילדות וקשה מאד לוותר עליו.
רוב האנשים רוצים שיפרגנו להם, שיאמרו להם כי הם יפים, מוצלחים, ואהובים. הרשתות החברתיות החלו לעשות זאת הצורה וירטואלית, ו’לייק’ הלוא הוא ‘אהבתי’ היא דרך לעשות זאת בצורה וירטואלית. ולכן שאנחנו מקבלים לייקים באינסטגרם, אם זה על תמונה שלנו, של מקום בו היינו, של סיטואציה, של יצירה שלנו – אנחנו מרגישים מאד אוהבים, תחושה שקשה לקנות בכסף.

 

סיבות עסקיות
בעלי עסקים כיום הבינו כי לייקים באינסטגרם היא דרך נהדרת לקדם את המוצרים ואת העסק שלהם.כיום ללא השקעה כספית על פרסום, ניתן לתייג מוצרים ואנשים באינסטגרם, לפרסם תמונות של העסק והמוצרים ולקבל לייקים באינסטגרם ובכך לקדם את המוצר.בעלי עסקים רבים כיום משתמשים באינסטגרם על בסיס יום יומי כדי לקדם את המוצרים שלהם, והם עושים זאת בחוכמה.

 

הלייקים מביאים עימם עוקבים רבים ולקוחות שהופכים מתעניינים יותר ויותר בשירותים ובמוצרים שלהם.

 

אז כיצד מגדילים את הלייקים באינסטגרם?
השתמשו באנגלית ולא בעברית
כתבו יותר תיאורים על התמונות שלכם באנגלית ולא בעברית. חשוב על מנת לקבל יותר עוקבים לכתוב תיאורים על המוצרים שלכם באנגלית -דבר שימשוך יותר עוקבים במחו”ל. אך עם זאת חשוב להבין מיהו קהל היעד שלכם, ואיזה שפה יותר פופולארית עבורו.

 

פרגנו בלייקים לאחרים
ככל שתתנו יותר לייקים באינסטגרם לאחרים ככה תקבלו גם אתם לייקים. פרגון זה טוב, גם אם אתם בעלי עסקים וגם אם אתם אנשים פרטיים.

 

אנחנו מבטיחים לכם שאם תפרגנו בלייקים תקבלו גם אתם לייקים באינסטגרם בחזרה. ככה עובדת קארמה.

 

היו מקוריים
אל תעלו תמונות סלפי. זה משעמם ואפילו מעצבן! גם אם אתם בעלי עסקים וגם אם אתם אנשים פרטיים שרק רוצים לייקים ומשתמשים באינטסטגרם למטרות חברתיות, חשוב להיות קצת יותר יצירתיים מזה.

 

צלמו דברים מיוחדים, נוף יפה, ביימו סצנות ותמונות, הכינו משהו יצירתי, צלמו חוויות וחברים, תייגו חברים, אבל בלי סלפי ברווז בבקשה. זה ממש שנת 2008.לסיכום אנו ממליצים להשקיע בחשבון האינסטגרם שלכם, לצלם תמונות יפות, לספר סיפור, לפרגן לאחרים וחשוב מכל – לא להגזים. בהצלחה!