כל אחד שמחזיק בחשבון אינסטגרם כבר יודע שבלי כמות גדולה של עוקבים, אי אפשר לקדם את עצמנו יותר מדי.

 

מדוע צריך הרבה עוקבים באינסטגרם?

ובכן, הרשתות החברתיות מהוות עבורנו פלטפורמה מעולה לקידום מכירות, רעיונות, מיזמים שאנחנו עושים ובכלל, היום כמעט כל אחד עושה שימוש ברשתות החברתיות לכל מיני מטרות. כאשר יש לנו כמות גדולה של עוקבים באינסטגרם זה למעשה אומר שאנחנו מעניינים, שאנחנו יוצרים עניין, שאנחנו גורמים ליותר אנשים לדבר עלינו ובפועל זה מביא להגדלת החשיפה שלנו. ככל שיש לנו יותר עוקבים, יותר אנשים מודעים לקיום שלנו ולכן כדאי להשקיע בזה. אז יש כמה דברים שבאמצעותן ניתן להגדיל את כמות העוקבים שלנו.

 

  1. עוקבים באינסטגרם אפליקציה – אם תחפשו בגוגל אפליקציות ותוכנות מסוימות, תוכלו להתקין אותן וככה בעצם להגדיל את כמות העוקבים שלכם ברשת החברתית אינטסגרם. בכל פעם שתעלו תמונה למשל, כמות הלייקים שלכם תגדל והאפליקציות הללו יעזרו לכם גם להגדיל את כמות העוקבים שלכם. לדוגמא יש אפליקציה שקוראים לה אוטו האש שבעצם עושה שימוש בסוג של אלוגריתם שמנתח את התמונות שלכם ואז היא מראה לכם איזה האשטגים אתם צריכים להכניס יחד עם סימן ה- # המוכר. בצורה כזו, כשאתם מכניסים את ההאשטגים הנכונים לפי התחום שהתמונה שלכם עוסקת, אתם יכולים להגדיל את כמות העוקבים שלכם. יש עוד כל מיני תוכנות ואפליקציות שיעזרו לכם להגדיל את כמות העוקבים והלייקים שלכם, רק צריך לחפש ולבדוק כי זה כל הזמן מתעדכן.
  2. הגדלת העוקבים בתשלום – ניתן גם לפנות לכל מיני חברות אשר מוכרות חבילות המסייעות בהגדלת כמות העוקבים שלכם ברשת החברתית אינסטגרם. ניתן לקנות חבילות של עוקבים מהארץ ומחול, ניתן להגדיל את כמות הלייקים לתמונות שאנחנו מעלים ועוד. כמובן שאם אתם בוחרים לעשות את זה בתשלום, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה שבאמת מגייסת לכם עוקבים אמיתיים.
  3. פעולות מסוימות יגדילו לכם את כמות העוקבים – יש כל מיני דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם כמו למשל להעלות תמונות מעניינות, לעקוב אחרי מפורסמים או אנשים עם הרבה עוקבים וכדומה.