ראשית, נכיר בצורה טובה יותר את אינסטגרם – על כל מה שהיא מאפשרת לנו

בשנת 2010, בסן פרנסיסקו שבארצות הברית, פותחה האפליקציה והרשת החברתית שעתידה להפוך לאחת המרכזיות והחשובות ביותר בעולם שלנו ככלל – האינסטגרם. באופן כללי, מדובר באפליקציה פשוטה ביותר שמאפשרת לנו להעלות תמונות וסרטונים קצרים, בדרך כלל עם תיוגים שונים ועם טקסט קצר כזה או אחר – ולשתף אותם עם העולם, כולל ברשתות חברתיות אחרות כמו פייסבוק. ניתן להבין, אם כן, מה הופך את האפליקציה הפשוטה הזאת לפופולארית כל כך. הפופולאריות של חשבון אינסטגרם כזה או אחר נמדדת במידה רבה לפי העוקבים שלו ולפי הלייקים על התמונות שבו – וכעת נבין כיצד להשיג לייקים לאינסטגרם ועל מה חשוב להקפיד.

בכל פרסום באינסטגרם אנחנו רוצים מקסימום לייקים – וחשוב להבין איך להשיג את זה

  • צילום איכותי – מאחר ואינסטגרם היא אפליקציה המבוססת על תמונות ועל סרטונים, ההצלחה של חשבון האינסטגרם שלכם מבוססת על צילום איכותי ועל עריכה איכותית – כאשר אינסטגרם מאפשרת להוסיף פילטרים ולבצע מגוון עריכות שונות בכדי לטייב את מראה התמונה. כך, ניתן להבין כי לייקים לאינסטגרם מבוססים ברמה הבסיסית ביותר על צילום איכותי.
  • תיוגים – שימוש בתיוגים שונים מאפשר לכם למקסם לייקים לאינסטגרם שלכם – כאשר התיוגים השונים מסמלים למה התמונה דומה ולמה היא קשורה, כאשר התיוגים גם מקפיצים למחפשים שלהם את התמונה שלכם ומעלה את הלייקים שלכם בהתאם.
  • קידום חיצוני – ניתן להשתמש במגוון אפשרויות של קידום חיצוני בכדי להעלות לייקים לאינסטגרם שלכם – אפשר להשתמש בתוכנות לייקים לתמונות, לשלם על עוקבים שעושים לייקים אוטומטיים לתמונות שלכם, ולקדם את עצמכם בתשלום באינסטגרם. כל האפשרויות האלה הן טובות עבור הקידום הראשוני של האינסטגרם שלכם – בכדי שהוא יפותח אורגנית אחר כך.21

האינסטגרם היא אפליקציה חברתית פופולארית ביותר, שיכולה להפוך למרכז חייכם

אינסטגרם היא רשת חברתית במלוא מובן המילה – היא סממן לחיים חברתיים ולהצלחה חברתית, וכדאי להשקיע ביצירת הרבה לייקים לאינסטגרם שלכם – בכדי שהאפליקציה תהיה מרכזית באמת ובכדי שתוכלו להשתמש בה גם עבור פרסום ועבור רווחים של ממש.

לייקים לאינסטגרם