אינסטגרם – אפליקציה חברתית בה אנו משתפים תמונות בעזרת הסמרטפון שלנו וככה נשארים בעיניינים, יכולים לקדם מותגים עסקיים, עוקבים אחרי אנשים ופרופילים מעניינים ולמעשה האינסטגרם נחשבת לרשת חברתית פעילה במיוחד לה מליוני משתמשים ובכל יום מצטרפים נוספים. כאן בשונה מהפייסבוק, הכל עניין של תמונות ועריכה שלהן, זה למעשה מה שמושך את האנשים אליה, אבל כן מעלים פוסט קצר ובעיקר מצרפים לתמונה האשטגים. כלומר כל מיני סוגים של תיוגים שקשורים לתמונה שצילמנו בין אם זה תיוגים שקשורים למוזיקה, תיוגים הקשורים לאופנה, לנופים וטיולים, לאוכל ומסעדות וכדומה.

 

כולו מחפשים כל מיני דרכים באמצעותן נוכל להגדיל את כמות הלייקים שלנו באינסטגרם. יש לכך כל מיני סיבות. הראשונה היא שכמות גדולה של לייקים מעידה לרוב גם על כמות גדולה של עוקבים. ככל שיש לנו יותר עוקבים בפרופיל שלנו זה אומר שהחשיפה שלנו גבוהה יותר, יותר אנשים מכירים ומודעים אלינו וכך למעשה אנו יכולים לקדם את עצמנו גם באינסטגרם וגם ברשתות החברתיות.

 

אם אתם מחזיקים במכשיר אנדרואיד ומעוניינים לעלות את הכמות של לייקים לאינסטגרם באנדרואיד שלכם יש היום כל מיני תוכנות ואפליקציות שיכולות לעזור לכם להעלות את כמות הלייקים שלכם ואת כמות העוקבים. יש אפליקציה שקוראים לה tags for likes אותה ניתן להוריד דרך הגוגל פליי או דרך האפ סטור ואז בעצם אחרי שאתם מתקינים את האפליקציה בורחים את הקטגורייה שקשורה אל התמונה שהעלתם ואז אתם מקבלים את התיוגים המקובלים לאותה תמונה.

 

כמובן שאתם יכולים גם לשנות את הטאגים בעצמם או למחוק חלק ויש גם עוד כל מיני דרכים שאתם יכולים להיעזר בהן בכדי לעלות את כמות הלייקים כמו למשל ללמוד איך לנהל את פרופיל האינסטגרם שלכם בצורה מקצועית ונכונה, להיעזר בחברה שתסייע לכם לקדם את הפרופיל שלכם וגם להעלות את כמות הלייקים והעוקבים שלכם. בנוסף, שימו לב לתמונות שאתם מעלים, אל תעלו כל תמונה, זה חייב להיות מיוחד, שונה ואחר כדי שהרבה אנשים ירצו לעקוב אחריכם.

לייקים לאינסטגרם אנדרואיד