כמות העוקבים באינסטגרם משפיעה באופן ישיר על היקף הפעילות והפופולאריות של החשבון. כל מי שיש לו פרופיל אינסטגרם פעיל מעוניין להגדיל את מספר העוקבים. באמצעות העלאת עוקבים אינסטגרם ניתן להגיע לאנשים חדשים, לפרסם מוצרים ושירותים וגם לייצר עניין סביב חשבון פרטי. השאלה המתבקשת היא איך מעלים את מספר העוקבים ומה אפשר לעשות כדי להשיג את המטרה בזמן הקצר ביותר.

הנה כמה פתרונות שרלוונטיים לגבי העלאת עוקבים באינסטגרם:

א. הנעת עוקבים קיימים לפעולה – בשלב הראשון צריך לנצל את העוקבים הקיימים כדי לעודד אותם לעשות לייקים ולשתף את הפוסט או התמונה. בעזרת הנעת עוקבים לפעולה ניתן להגיע לחברים של העוקבים, וכך להגדיל בסופו של דבר את מספר העוקבים הכללי בחשבון. הנעה לפעולה מחייבת יצירתיות והיא דורשת מבעלי החשבון להבין את הצרכים של קהל היעד.

ב. שימוש בתמונות נכונות – אינסטגרם היא רשת חברתית שמבוססת על תמונות. מי שרוצה להגדיל את כמות העוקבים אחריו לא יכול הרשות לעצמו להתפשר על כמות, איכות וסוג התמונות. רק בעזרת תמונות נכונות שמפורסמות בתדירות מתאימה אפשר להגדיל את העוקבים ולהשאיר אותם בחשבון לאורך זמן.

ג. פתיחת פרופיל פרטי לפרופיל ציבורי – הטעות הכי נפוצה של בעלי חשבונות אינסטגרם היא לסגור אותם לחברים בלבד. במצב כזה נדרש אישור של בעל החשבון על מנת שעוקבים פוטנציאליים חדשים יראו את התמונות. התוצאה היא מגבלה אדירה על כמות העוקבים ומניעת חשיפה של החשבון לאנשים חדשים.

באמצעות אילו שירותים ניתן להעלות את מספר העוקבים?

מלבד האמור לעיל, יש חברות שמספקות שירותים מיוחדים שמטרתם לעזור ללקוחות להעלות את מספר עוקבים באינסטגרם. שירותים אלו כוללים רכישת עוקבים ולייקים, הקצאת עוקבים בחינם לאחר פתיחת פרופיל, אפשרות בחירה בין העלאת עוקבים באינסטגרם באמצעות משתמשים מהארץ ומחו”ל ועוד.

בעל חשבון אינסטגרם פרטי או מסחרי שרוצה להעלות את כמות העוקבים אחריו יכול גם לשלב בין השיטות הקיימות. אפשר למשל להתחיל עם פתיחת חשבון פרטי לפרופיל ציבורי, להקפיד על שימוש בתמונות נכונות והנעת עוקבים קיימים לפעולה ולקנות במקביל עוקבים מכל רחבי העולם.

העלאת עוקבים באינסטגרם