הוספת עוקבים היא המטרה העיקרית של הפעלת חשבון אינסטגרם. כל מי שיש לו חשבון פעיל רוצה לחשוף את התמונות והפוסטים לכמה שיותר אנשים, אך רק מעטים יודעים איך לעשות זאת בצורה נכונה. הפתרון הוא להבין את המבנה של הרשת החברתית באינסטגרם ולהשתמש בכמה שיטות כדי להוסיף עוקבים במהירות:

א. פרסום תמונות בתדירות נמוכה – תדירות גבוהה מדי של פרסום תמונות באינסטגרם עלולה להרחיק עוקבים קיימים, בעוד פרסום תמונות בתדירות נמוכה תגרום לכך שהחשבון לא יהיה פעיל. הוספת עוקבים אינסטגרם תלויה במידה רבה בתדירות שבה מפרסמים את התמונות. יש למצוא תדירות שמתאימה לסוג החשבון ולהישאר קשובים למשובים שמגיעים מהעוקבים.

ב. החלפת תמונות – עוקבים באינסטגרם מגיעים בעקבות תמונות ועניין אישי שיש להם בחשבון. כתוצאה מכך, מי שרוצה ליהנות ממספר גדול יותר של עוקבים חייב לספק להם את מה שהם מחפשים. הוא יכול למשל להחליף תמונות רגילות בתמונות מסקרנות יותר, לשנות את תמונת הפרופיל או לשלב בין תמונות, סרטונים וסיפורים קצרים כדי להבליט את החשבון.

ג. השגת עוקבים – כיום כבר ניתן לבצע הוספת עוקבים באינסטגרם בתשלום או בחינם. חברות מקצועיות מתחייבות להעמיד לרשות בעלי חשבונות אינסטגרם עוקבים אמיתיים ופיקטייבים מכל רחבי העולם. השגת עוקבים בצורה כזו פופולארית מאוד בקרב בעלי חשבונות אינסטגרם פרטיים, חברות עסקיות, ארגונים בינלאומיים ואפילו מוסדות ציבור.

למה להוסיף עוקבים לאינסטגרם?

אנשים שמפעילים חשבון אינסטגרם זמן קצר בלבד לא תמיד מבינים את החשיבות של הוספת עוקבים. בסופו של דבר, עוקבים הם אלו שקובעים את המשמעות והפעילות בחשבון. בעזרת הוספת עוקבים באינסטגרם ניתן לייצר אווירה תוססת יותר סביב החשבון, להניע לקוחות מסוימים לפעולה וגם להגדיל את הפופולאריות של חשבון פרטי.

הוספת עוקבים חשובה בכל סוגי החשבונות. היא מתאימה לצעירים שרוצים להבליט את הפרופיל שלהם, לעסקים שמעוניינים לפרסם באינסטגרם ולמי שמשיק מוצר או שירות חדש. כמו כן, ניתן לשלב בין השיטות השונות של הוספת עוקבים ולא להתחייב לשיטה אחת בלבד. כל מה שצריך לעשות הוא להישאר עם אצבע על הדופק ולבדוק את התוצאות.

הוספת עוקבים באינסטגרם