האינסטגרם כיום משמש אמצעי חשיפה טוב ואטרקטיבי במיוחד. אנשי עסקים רבים משתמשים באינסטגרם כאמצעי פרסום טוב וחינמי בו הם יכולים לתת במה ענקית למוצר שלהם.

 

אז איך עושים זאת נכון, ואיך עוקבים באינסטגרם יכולים לתת חשיפה למותג שלנו. התשובות בהמשך.
בעלי מקצוע רבים היום יכולים להשתמש ומשתמשים באינסטגרם ככלי מעולה לשיווק המוצרים שלהם. כיום ניתן לראות בעלי מקצוע, אמנים, זמרים, שחקנים ויוצרים משתמשים באינסטגרם ככלי חשוב להעברת מסרים ולגיוס עוקבים באינסטגרם.


אז אילו אנשים משתמשים באינסטגרם
בין המשתמשים באינסטגרם ניתן למצוא שפים המציגים את המנות שלהם, את עיצוב המסעדה, את הסועדים ואת מקומות בהם הם מבלים ובוחרים מהם אוכל. עוד משתמשים באינסטגרם המצלמים המפגינים את יכולות הצילום שלהם, דוגמנים המספרים בתמונות על תצוגות בהם הופיעו, ציירים, נגרים, מעצבי אופנה המציגים את היצירות האחרונות שלהם וכמעט כל בעל מקצוע או בעל עסק אפשרי.

 

כיצד מגדילים את מספר העוקבים באינסטגרם
כדי לגייס עוקבים באינסטגרם, חשוב להשקיע בחשבון האינסטגרם שלכם. חשוב שתתחילו בתמונת פרופיל טובה, יפה מצחיקה וצבעונית. התמונה חייבת לייצג את מי שאתם ולסקרן את שאר הגולשים. לאחר מכן יש לרשום תיאור טוב לחשבון ושם משתמש נגיש על מנת שיוכלו למצוא אתכם בקלות, או לקרוא לחשבון על פי המותג או העסק שלכם.


העלו בכל יום תמונה מעניינת
הקפידו להעלות בכל יום תמונה מעניינת שתספר סיפור. השקיעו באינסטגרם כדי לקבל עוקבים באינסטגרם. צלמו בכל יום תמונה מעניינת. למשל אם אתם בעלי מסעדה, צלמו ביום אחד מנה נבחרת ואסתטית, כתבו משהו על המנה, הסבירו ממה היא מורכבת, יום לאחר מכן צלמו את עיצוב המסעדה, ולאחר מכן טיילו בשוק המקומי ותיעדו את הטיול את הסחורה המקומית את אנשי השוק, היו אותנטיים וסקרנו את העוקבים שלכם, בצורה זאת תהיו מעניינים ותוכלו לקבל יותר עוקבים באינסטגרם.

 

עקבו אחרי אחרים
לאחר שהעליתם בכל יום תמונה, וסיפרתם סיפור מעניין, התחילו לעקוב אחרי אחרים. בצורה זאת תוכלו להתחיל לייצר עניין באינסטגרם שלכם, אנשים יתחילו להתעניין בכם ופעילות תסתמן בחשבון שלכם.

 

איך עוקבים באינסטגרם יתנו לנו חשיפה
לשאלה האם עוקבים באינסטגרם יכולים לתת חשיפה למותג שלנו התשובה היא בוודאי! האינסטגרם כיום יוצר באאז מעולה. הוא שיחת היום, הוא עובר מפה לאוזן, ואנשים יודעים הכל על כולם דרך האינסטגרם.
לכן חשיפה של מוצרים באינסטגרם תביא אליכם לקוחות חדשים, תגרום לדיבור עליכם, ותגדיל את היקף הלקוחות העוקבים והמכירות שלכם. אי לכך מומלץ להגדיל את העוקבים באינטסטגרם בכל זמן.