מצוינות היא תמיד ערך נכסף אשר יכול להועיל לכם מאוד, ברגע שאתם מצטיינים במשהו הרי שסביר להניח שתוכלו לתרגם זאת לכסף, כוח והשפעה. ככל שאתם מצטיינים במשהו שבו עוסקים יותר אנשים כך הסיכוי שלכם להרוויח כסף ולהיות בעלי השפעה הוא גדול יותר. כך לדוגמא עורכי הדין המצטיינים גורפים לכיסיהם סכומי עתק והם מותירים חותם עז על עולם המשפט הישראלי. עובדה זו נכונה גם כאשר אנחנו מדברים על רופאים, מהנדסים ומדענים, המצטיינים בהם נהנים מחיים ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם יודעים מה גם המצטיינים ברשת האינסטגרם הנהנים מכסף רב, מיכולת השפעה עצומה ומכוח עצום. כן כן מה ששמעתם, הרשת החברתית הזאת אינסטגרם, הינה בעלת כוח עצום והיא משפיעה אולי יותר מכל דבר אחר על השיח הציבורי. על כן מי שיש לו הרבה עוקבים ברשת זו יכול להגיע לתוצאות מדהימות. על רקע זה עלינו לשאול מדוע כדאי לעשות ביטול עוקבים באינסטגרם? ועל כך בפסקה הבאה.

ביטול עוקבים באינסטגרם – מדוע לעשות זאת?

אז מדוע לעשות ביטול עוקבים באינסטגרם, אם עוקבים רבים משמעם יותר כסף ויותר השפעה מדוע שנרצה לבטל אותם. אז התשובה מתחלקת לשניים, חלק מאתנו רוצים להרוויח את הכסף שלהם בדרכים אחרות ולא דרך האינסטגרם. בשבילם האינסטגרם הוא סתם שעשוע ולא דרך חיים ועל כן הם לא ירצו שיהיו להם הרבה עוקבים באינסטגרם אלא רק מי שהם מכירים מחיי היום יום שלהם. אך יכולה להיות סיבה נוספת לכך שלא נרצה הרבה עוקבים באינסטגרם והיא יכולה לנבוע מכך שחלק מהעוקבים שלנו לא אמתיים ועל כן הם לא מעורבים בתכנים שלנו.

ביטול עוקבים באינסטגרם – מה שווים העוקבים?

אז מדוע לא כדאי לעשות ביטול עוקבים באינסטגרם? מה המשמעות של העוקבים ומה הם שווים? התשובה שעוקבים שווים הרבה כסף ומי שיש לו עשרות אלפי עוקבים יכול להשתכר מכך סכומים יפים מאוד. על כן ככל שיש לכם יותר עוקבים כך הסיכוי שלכם להרוויח הוא גדול יותר ועל כן לא כדאי לעשות ביטול עוקבים באופן תדיר ועלינו לחשוב על כך לפני שאנחנו נוקטים בפעולה זו.