השאלה איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם מטרידה כמעט את כל מי שיש לו חשבון פעיל באחת הרשתות החברתיות הכי פופולאריות בעולם. עם זאת, מסתבר שהתשובה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. בשלב הראשון כדאי להגדיר את מטרת השגת העוקבים לפי אופי הפעילות בחשבון. התשובה לשאלה איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם לחשבון פרטי שונה מהתשובה שרלוונטית לחשבון עסקי, מה גם שלכל בעל פרופיל פעיל באינסטגרם יש צרכים אחרים.

שנית, כדאי לבחון את האופציות הקיימות על הפרק לפני שמחפשים תשובה לשאלה איך להשיג עוקבים לאינסטגרם בצורה המשתלמת ומהירה ביותר. הנה למשל כמה הצעות:

א. הגדלת כמות הפעילות – עוקבים באינסטגרם מגיעים בעקבות פעילות שמעניינת ומסקרנת אותם. חשבון אינסטגרם פעיל שמתעדכן בתדירות נכונה, שאינה גבוהה או נמוכה מדי, בדרך כלל יצבור לעצמו עוקבים בצורה טבעית. לעומת זאת, בעלי חשבונות שלא מגדילים את הפעילות עלולים למצוא את עצמם מול שוקת שבורה.

ב. החלפת תמונות – אינסטגרם היא רשת חברתית שבה האינטראקציה מבוססת על פרסום תמונות. בניגוד לפייסבוק שבה יש משמעות גדולה לפוסטים או לטוויטר שבה משתמשים בציוצים, באינסטגרם אין ברירה אלא לפרסם תמונות וסיפורים. כתוצאה מכך, אחת התשובות הטובות ביותר לשאלה איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם היא פשוט להחליף את התמונות ולהפוך אותן לטובות ומסקרנות יותר.

ג. שמירה על קשר עם העוקבים – הנעה לפעולה באה לידי ביטוי בהוספת טקסט לכל תמונה שאותה מעלים לאינסטגרם. כך ניתן לשמור על קשר עם עוקבים קיימים, לעודד אותם לעשות לייקים וכך לחשוף את הפרופיל לאנשים חדשים.

מתי פונים לחברה מקצועית?

מלבד האמור לעיל, קיימת גם אפשרות של פנייה לחברה מקצועית. התפקיד של החברה הוא להסביר ללקוח איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם ולהעמיד לרשותו כלים מתקדמים. חלק מהחברות מציעות שירות בחינם של השגת עוקבים ישראלים, חלק מהחברות מתמחות בעוקבים מחו”ל ויש גם חברות שמציעות שילוב בין עוקבים פיקטיביים לבין חשבונות אינסטגרם אמיתיים.

בשורה התחתונה, מומלץ כאמור לשלב בין השיטות וכך להגדיל את מספר העוקבים בתוך זמן קצר וביעילות גבוהה מאוד.

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם